PolskiEnglish Deutsch

Dolnośląscy olimpijczycy na generic viagra 100mg'>generic viagra 100mg zimowych igrzyskach olimpijskich (1956- 2010)

 

Cortina d’Ampezzo 1956
Konieczny Aleksy                    - KS "Włókniarz" Kowary - bobsleje
Konieczny Zygmunt                - KS "Włókniarz" Kowary - bobsleje
Źróbik Włodzimierz                 - KS "Śnieżka" Karpacz - bobsleje
 
Innsbruck 1964
Witke Ryszard                           - KS "Śnieżka"  Karpacz - skoki narciarskie
Jankowski Tadeusz                 - KS "Julia" Szklarska Poręba - narciarstwo biegowe
Sztolf Andrzej                             - KS "Julia" Szklarska Poręba - skoki narciarskie
Darasz Janusz                          - saneczkarstwo (zawodnik rezerwowy)

Grenoble 1968
Witke Ryszard                          - KS "Śnieżka"  Karpacz  - skoki narciarskie
Darasz Janusz                           - saneczkarstwo (zawodnik rezerwowy)

Sapporo1972
Kanasz Halina                       - KS "Śnieżka" Karpacz - saneczkarstwo
Więckowski Mirosław           - KS "Śnieżka" Karpacz - saneczkarstwo

Innsbruck 1976
Bugajczyk Teresa               - KS "Śnieżka" Karpacz - saneczkarstwo
Kanasz Halina                     - KS "Śnieżka" Karpacz - saneczkarstwo
Kasielski Jan                       - KS "Śnieżka" Karpacz - saneczkarstwo
Kozik Andrzej                        - KS "Śnieżka" Karpacz - saneczkarstwo
Piekoszowski Andrzej        - KS "Śnieżka" Karpacz - saneczkarstwo
Więckowski Mirosław        - KS "Śnieżka" Karpacz - saneczkarstwo
Żyła Andrzej                         - KS "Śnieżka" Karpacz - saneczkarstwo

Sarajewo 1984
Morawiec Lilianna            - MKS "Cuprum" Lubin - łyżwiarstwo szybkie

Albertville 1992
Zbigniew Filip                  - KS "Górnik" Wałbrzych - biathlon
Dariusz Kozłowski           - KS "Górnik" Wałbrzych" - biathlon
Adrian Przechewka         - KS "Karkonosze" Jelenia Góra - saneczkarstwo
Jan Wojas                        - KS "Górnik" Wałbrzych - biathlon

Lillehammer 1994
Anna Stera                    - KS "Orlica" Duszniki Zdrój - biathlon
Jan Wojas                     - KS "Górnik" Wałbrzych"    - biathlon

Nagano 1998
Daniluk Iwona              - MKS "Karkonosze" Jelenia Góra - biathlon
Gatka Tomasz             - MBKS "Śnieżka" Karpacz - bobsleje
Kupczyk Dawid            - MBKS "Śnieżka" Karpacz - bobsleje
Mieszała Robert          - MBKS "Śnieżka" Karpacz - saneczkarstwo
Orsłowski  Piotr           - MBKS "Śsnieżka" Karpacz - saneczkarstwo
Sieńko Krzysztof          - MBKS "Śnieżka" Karpacz - bobsleje
Stera Anna                    - KS "Orlica" - biathlon
Żyła Tomasz                 - MBKS "Śnieżka" Karpacz - bobsleje

Salt Lake City 2002
Żyła Tomasz               - MBKS "Śnieżka" Karpacz - bobsleje
Kupczyk Dawid           - MBKS "Śnieżka" Karpacz - bobsleje
Sieńko Krzysztof         - MBKS "Śnieżka" Karpacz - bobsleje
Gatka Tomasz            - MBKS "Śnieżka" Karpacz - bobsleje
Gryczka Grzegorz      - MBKS "Śnieżka" Karpacz - bobsleje
Stera Anna                 - KS "Orlica" Duszniki Zdrój - biathlon
Turyn 2006
Magdalena Nykiel                           – biathlon
Krzysztof Pływaczyk                         – biathlon
Dawid Kupczyk                               – bobsleje
Mariusz Latkowski                         – bobsleje
Marcin Płacheta                             – bobsleje
Michał Zblewski                             – bobsleje
Ireneusz Żurawicz                          – bobsleje
Katarzyna Karasińska                   – narciarstwo alpejskie
Ewelina Staszulonek                     -  saneczkarstwo
Vancouver 2010
 Agnieszka Cyl                                -  biathlon
Weronika Nowakowska               -  biathlon
Dawid Kupczyk                              -  bobsleje
Paweł Mróz                                     -  bobsleje
Marcin Niewiara                            -  bobsleje
Michał Zblewski                            -  bobsleje
Natalia Czerwonka                       -  łyżwiarstwo szybkie
Ewelina Staszulonek                   -  saneczkarstwo
Maciej Kurowski                           -  saneczkarstwo