PolskiEnglish Deutsch

Nota Prawna

Portal Muzeum Sportu i Turystyki zawiera materiały i prawa będące własnością Muzeum Sportu i Turystyki w Karpaczu.

Zawiera on materiały chronione prawem autorskim (w szczególności teksty, utwory plastyczne, fotograficzne). Przedmiotem ochrony jest tez układ i wybór prezentowanych treści.

Korzystanie z treści zawartych w portalu jest dozwolone wyłącznie dla celów prywatnych.

Korzystanie wykraczające poza dozwolony użytek, w szczególności kopiowanie i publiczne odtwarzanie wymaga uprzedniej , pisemnej zgody Muzeum Sportu i Turystyki w Karpaczu, a bez takiej zgody stanowi naruszenie praw autorskich i podlega roszczeniom cywilnym i karnym, wynikającym z ustawy o prawie autorskim.

Wszelkie wykorzystanie treści użytych w portalu, poza korzystaniem dla celów prywatnych jest zabronione.
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone.
vuthasurf.com . Default category lists: You have 12 different categories on slaauk.org your mobdro apk.