Muzeum Sportu i Turystyki w Karpaczu
Instytucja Kultury Samorządu Województwa Dolnośląskiego
Home
 
Statut
 
Rada Muzealna
 
Dla mediów
 
Historia
 
Kontakt
 
Regulamin zwiedzania
 
Wystawa stała
 
Wystawy czasowe
 
Przewodniki
 
Korkontoi
 
Albumy
 
Książki
 
Katalogi wystaw
 
Plakaty
 
Inne wydawnictwa
 
W sprzedaży
ZbioryEdukacjaAktualności

Olimpijczycy z Karkonoszy

Cortina d’Ampezzo 1956

Konieczny AleksyKS „Włókniarz” Kowary – bobsleje
Konieczny ZygmuntKS „Włókniarz” Kowary – bobsleje
Źróbik WłodzimierzKS „Śnieżka” Karpacz – bobsleje

Innsbruck 1964

Witke RyszardKS „Śnieżka” Karpacz – skoki narciarskie
Jankowski TadeuszKS „Julia” Szklarska Poręba – narciarstwo biegowe
Sztolf AndrzejKS „Julia” Szklarska Poręba – skoki narciarskie
Darasz Januszsaneczkarstwo (zawodnik rezerwowy)

Grenoble 1968

Witke RyszardKS „Śnieżka” Karpacz – skoki narciarskie
Darasz Januszsaneczkarstwo (zawodnik rezerwowy)

Sapporo 1972

Kanasz HalinaKS „Śnieżka” Karpacz – saneczkarstwo
Więckowski MirosławKS „Śnieżka” Karpacz – saneczkarstwo

Innsbruck 1976

Bugajczyk TeresaKS „Śnieżka” Karpacz – saneczkarstwo
Kanasz HalinaKS „Śnieżka” Karpacz – saneczkarstwo
Kasielski JanKS „Śnieżka” Karpacz – saneczkarstwo
Kozik AndrzejKS „Śnieżka” Karpacz – saneczkarstwo
Piekoszowski AndrzejKS „Śnieżka” Karpacz – saneczkarstwo
Więckowski MirosławKS „Śnieżka” Karpacz – saneczkarstwo
Żyła AndrzejKS „Śnieżka” Karpacz – saneczkarstwo

Sarajewo 1984

Albertville 1992

Adrian PrzechewkaKS „Karkonosze” Jelenia Góra – saneczkarstwo

Lillehammer 1994

Adrian PrzechewkaKS „Karkonosze” Jelenia Góra – saneczkarstwo

Nagano 1998

Daniluk IwonaMKS „Karkonosze” Jelenia Góra – biathlon
Gatka TomaszMBKS „Śnieżka” Karpacz – bobsleje
Kupczyk DawidMBKS „Śnieżka” Karpacz – bobsleje
Mieszała RobertMBKS „Śnieżka” Karpacz – saneczkarstwo
Orsłowski PiotrMBKS „Śsnieżka” Karpacz – saneczkarstwo
Sieńko KrzysztofMBKS „Śnieżka” Karpacz – bobsleje
Żyła TomaszMBKS „Śnieżka” Karpacz – bobsleje

Salt Lake City 2002

Żyła TomaszMBKS „Śnieżka” Karpacz – bobsleje
Kupczyk DawidMBKS „Śnieżka” Karpacz – bobsleje
Sieńko KrzysztofMBKS „Śnieżka” Karpacz – bobsleje
Gatka TomaszMBKS „Śnieżka” Karpacz – bobsleje
Gryczka GrzegorzMBKS „Śnieżka” Karpacz – bobsleje

Turyn 2006

Magdalena NykielMKS Karkonosze Jelenia Góra – biathlon
Dawid KupczykKS „Śnieżka” Karpacz – bobsleje
Michał ZblewskiKS „Śnieżka” Karpacz – bobsleje
Ireneusz ŻurawiczKS „Śnieżka” Karpacz – bobsleje
Katarzyna KarasińskaSN i SKS Aesculap – narciarstwo alpejskie
Ewelina StaszulonekMKS Karkonosze Jelenia Góra – saneczkarstwo

Vancouver 2010

Agnieszka CylMKS Karkonosze Jelenia Góra – biathlon
Dawid KupczykKS „Śnieżka” Karpacz – bobsleje
Paweł MrózKS „Śnieżka” Karpacz – bobsleje
Michał ZblewskiKS „Śnieżka” Karpacz – bobsleje
Ewelina StaszulonekMKS Karkonosze Jelenia Góra – saneczkarstwo
Maciej KurowskiKS „Śnieżka” Karpacz – saneczkarstwo

Soczi 2014

Maciej KurowskiKS „Śnieżka” Karpacz – saneczkarstwo
Dawid KupczykKS „Śnieżka” Karpacz – bobsleje
Paweł MrózKS „Śnieżka” Karpacz – bobsleje
Michał Kasperowiczbobsleje

PyeongChang 2018

Maciej KurowskiKS „Śnieżka” Karpacz – saneczkarstwo
Mateusz SochowiczKS „Śnieżka” Karpacz – saneczkarstwo
Wojciech ChmielewskiMKS Karkonosze Jelenia Góra – saneczkarstwo
Jakub KowalewskiKS „Śnieżka” Karpacz – saneczkarstwo
Mateusz LutyAZS Lublin – bobsleje

Podgląd On-line

Muzeum czynne

Cennik

Lokalizacja

© 2020-2021 Muzeum Sportu i Turystyki w Karpaczu